Kuchenne rewolucje (3/15)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert prowadzi restaurację Sezonowa w Rakowie, dzielnicy Częstochowy. Serwuje potrawy z niemal wszystkich stron świata. Do lokalu przychodzą nieliczni goście. Na ratunek przybywa Magdy Gessler.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę. Obecnie jej pomoc będzie potrzebna jeszcze bardziej niż dotychczas. Coraz więcej restauracji i barów kończy lub zawiesza bowiem swoją działalność. Ich właściciele próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także innych, niełatwych warunkach pracy.

Robert prowadzi restaurację Sezonowa w Rakowie, dzielnicy Częstochowy. Wbrew nazwie, menu nie zawiera dań z sezonowymi warzywami i owocami. Są tam za to potrawy z niemal wszystkich stron świata - począwszy od pizzy, przez zupę tajską, na kuchni polskiej kończąc. Właścicielowi lokalu pomaga partnerka Dorota. Spędza tam całe dnie, mimo zaawansowanej ciąży. Niestety, ani ona, ani Robert nie wiedzą, jak prowadzić biznes gastronomiczny. Kobieta jest psychologiem specjalnym, a mężczyzna adwokatem. Spełnili marzenia o posiadaniu wspólnego biznesu, który stał się jednak dla nich przyczyną problemów. Do lokalu przychodzą nieliczni goście, więc para musi dokładać do interesu. Problem w tym, że kończą im się środki. W dodatku nie przydzielili personelowi konkretnych zadań, przez co w restauracji panuje chaos. Przyszli rodzice natomiast boją się o przyszłość finansową rodziny. Ratunkiem może okazać się wezwanie Magdy Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...