Policjantki i Policjanci (909)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stróże prawa znajdują nad Odrą dziewczynę, która wymaga pomocy lekarskiej. W okolicy patrol natrafia na plecak pełen skradzionych telefonów. Góral zwierza się Szymonowi, że Jagna się od niego oddala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Jacek Nowak odbiera anonimowy telefon o zwłokach nad Odrą. Patrol jedzie we wskazane miejsce. Chwilę potem Bachleda i Zieliński znajdują dziewczynę, która żyje, ale potrzebuje natychmiastowej pomocy lekarskiej. W okolicy patrol odnajduje plecak pełen skradzionych telefonów. Stróże prawa koncentrują się na ustaleniu tożsamości poszkodowanej, a także na znalezieniu świadków zdarzenia. Góral zwierza się Szymonowi, że Jagna się od niego oddala. Tymczasem Zieliński musi się zająć prośbą ojca - ma dostarczyć Jaskowskiej portfel, którego zapomniała zabrać z domu. Trzeba go zawieźć do nowej pracy byłej pani komendant.

Występują

Zobacz także

Ładuję...