Nasz nowy dom (243)

reality show Polska 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

W maleńkim domu we wsi Pieńki Rzewińskie mieszka Ania wraz z synkiem Antosiem. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach. W budynku brakuje łazienki i toalety, a instalacja elektryczna grozi awarią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

W maleńkim domu we wsi Pieńki Rzewińskie mieszka pani Ania wraz z synkiem Antosiem. Kobieta od pewnego czasu choruje, jednak lekarze nie są w stanie ustalić, co jej dolega. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach. Drzwi frontowe nie domykają się, a wiatr hula między dziurami w drewnianych ścianach. W domku brakuje też łazienki i toalety, a instalacja elektryczna grozi awarią. Do akcji, u boku Katarzyny Dowbor, wkraczają Martyna i Wiesiek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...