Nasz nowy dom (226)

reality show Polska 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka i Karol razem wychowują córki z poprzednich związków kobiety. Jedna z nich cierpi na epilepsję. Para kupiła mieszkanie w starym budynku wielorodzinnym, wymaga ono jednak pilnego remontu.

Oglądaj w telewizji

Pt 3.02 16:00
Polsat 2logo
So 4.02 14:00
Polsat Cafelogo
Pon 6.02 12:30
Polsat 2logo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Agnieszka bardzo młodo wyszła za mąż i urodziła Weronikę. Po rozpadzie tego związku raz jeszcze próbowała szczęścia. Chociaż drugi partner okazał się brutalnym i złym człowiekiem, na świat przyszła mała Nikola. Dziewczynka cierpi na epilepsję i wymaga stałej opieki. W końcu pani Agnieszka poznała Karola, który stworzył jej i córkom prawdziwy dom. Para z trudem kupiła mieszkanie w starym budynku wielorodzinnym, wymaga ono jednak pilnego remontu, na który małżonków nie stać. Teraz pani Agnieszka z córkami mieszka u swojej rodziny, a pan Karol - 50 kilometrów dalej. Rodzina marzy o tym, by wreszcie być razem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...