Kuchenne rewolucje: Żalno - Restauracja w Borach (15-ost.)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

We wsie Żalno Grażyna i jej syn prowadzą Restaurację w Borach. Rodzina pasjonuje się militariami i teren przed lokalem przypomina poligon wojskowy. Magda Gessler ustali, dlaczego brakuje gości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Emitowany od jedenastu lat program wciąż wzbudza emocje u widzów. Trudno znaleźć na mapie Polski miejsce, do którego dotąd nie zawitała Magda Gessler. W nowym sezonie odwiedzi m.in. Zamość, Jawor, Golub-Dobrzyń i Inowrocław. Będzie tam zmieniać wygląd oraz menu lokalu, którego właściciele wezwali ją na pomoc, a także myślenie ludzi na temat ich gastronomicznego biznesu. W czasie pandemii to zadanie wydaje się podwójnie trudne, jednak dla kulinarnej ekspertki nie ma rzeczy niemożliwych.

Rozległe i piękne Bory Tucholskie. Można tam spokojnie wypocząć, zaś jesienią zbierać grzyby. Wzięły swoją nazwę od miasteczka Tuchola, w sąsiedztwie którego leży wieś Żalno. Grażyna z synem Rafałem od trzech lat prowadzi na jej skraju Restaurację w Borach. Rodzina pasjonuje się militariami, więc teren przed lokalem przypomina poligon wojskowy. Znajdują się tam pojazdy należące do żołnierzy, a nawet czołg czy wyrzutnia rakiet. Brakuje tylko gości. Wygląda, jakby bali się trafić w sam środek konfliktu... zbrojnego. Magdę Gessler jednak cechuje odwaga, a do Restauracji w Borach przybywa w bojowym nastroju. Ostatecznie musi precyzyjnie wskazać źródło problemu, żeby wprowadzić do tego miejsca spokój i dobry smak.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...