Przyjaciółki | sezon 18 odc. 213

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł czuje się już lepiej. Anka przejmuje sprawy męża w kancelarii. Patrycja ma złożyć zeznania w sprawie pobicia Artura. Gdy orientuje się, kto reprezentuje napastnika, nie kryje przerażenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Cztery koleżanki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zuza (Ania Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Wspólnie stawiają czoła problemom rodzinnym i zawodowym.

W tym odcinku

Paweł czuje się już lepiej. Anka jednak nie pozwala mu wrócić do pracy. Na czas rekonwalescencji męża przejmuje wszystkie jego sprawy w kancelarii. Błażej proponuje Zuzie, by pojechała razem z nim i dziećmi do jego znajomych na Mazury. Tymczasem Patrycja ma złożyć zeznania w sprawie pobicia Artura. Gdy w sądzie orientuje się, kto reprezentuje napastnika, nie kryje przerażenia. Inga jest zaniepokojona z powodu braku kontaktu z tatą. Postanawia polecieć do USA, by sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Marysia i Hania zostają z ojcami oraz... nowym członkiem rodziny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...