Policjantki i Policjanci (802)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kobieta zgłasza, że widziała bandytów na swojej działce. Na miejscu okazuje się, że patrol ma do czynienia z młodocianą grupą przestępczą. Podejrzanym udaje się uciec. Rozpoczynają się poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Pewna kobieta zgłasza, że widziała bandytów na swojej działce. Na miejscu okazuje się, że patrol ma do czynienia z młodocianą grupą przestępczą. Podejrzanym udaje się uciec. Rozpoczynają się poszukiwania. Jeden z tropów prowadzi do domu pani prokurator, inny zaś do członka narkotykowego gangu, odsiadującego wyrok w więzieniu. Tymczasem Wojtek i Natalia uczestniczą w interwencji w szkole. Nastolatka zamyka się w pomieszczeniu wuefisty. Grozi, że zrobi sobie krzywdę. Policjantka umiejętnie opanowuje sytuację i pomaga roztrzęsionej dziewczynie. Zostaje odnaleziona ślubna obrączka Zapały. Funkcjonariusze przekazują ją zrozpaczonej Drawskiej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...