Policjantki i Policjanci (823)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Para młodych ludzi zgłasza kradzież auta. Pożyczyli je bez wiedzy rodziców. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że powodem kradzieży samochodu jest pakunek, który się w nim znajdował.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Para młodych ludzi zgłasza kradzież auta. Pożyczyli je bez wiedzy rodziców. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że powodem kradzieży samochodu jest pakunek, który się w nim znajdował, a w sprawę zamieszani są niebezpieczni dilerzy. Kolejne wezwanie przychodzi z jednego osiedli mieszkaniowych. Ktoś wyrzuca przez z okna różne przedmioty. Okazuje się, że na balkonie zamknięta jest naga kobieta. Podczas interwencji funkcjonariusze znajdują właściciela mieszkania, pojawia się też jego żona. Natalia podczas rozmowy z Juliuszem wpada na pomysł, jak pocieszyć swojego narzeczonego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...