Policjantki i Policjanci (824)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Szymon dostrzega rozbity samochód. W aucie siedzi dwóch nieprzytomnych chłopaków. Kiedy karetka zabiera ofiary wypadku, Zieliński rozpoczyna oględziny i znajduje dużą ilość narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Szymon dostrzega rozbity samochód. W aucie siedzi dwóch nieprzytomnych chłopaków. Kiedy karetka zabiera ofiary wypadku, Zieliński rozpoczyna oględziny i znajduje dużą ilość narkotyków przygotowanych do sprzedaży. Podczas przesłuchania młodzi ludzie mówią, że nie mieli pojęcia o używkach w bagażniku. Kolejne zgłoszenie dotyczy rabunku oraz napaści na starszą kobietę. Okazuje się, że sprawa łączy się z wcześniejszą interwencją. Wkrótce dochodzi do spotkania śledczych z przedstawicielami mafii i ich nieobliczalnym szefem. Asia dzwoni do Szymona. Umawia się z nim na spotkanie. Zieliński jest przekonany, że żona chce się z nim pojednać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...