Policjantki i Policjanci (613)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Policjanci dostają zawiadomienie o zaginięciu właściciela firmy budowlanej. Niespodziewanie mężczyzna zjawia się w domu. Jest jednak pijany i ma nietypowe obrażenia. Bachleda i Mróz badają sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Aspirant sztabowy Bachleda wraca na komendę i od teraz na patrol ma jeździć z Natalią Mróz. Policjanci dostają zawiadomienie o zaginięciu właściciela firmy budowlanej. Wkrótce mężczyzna zjawia się w domu, jednak jest on pod wpływem alkoholu i ma nietypowe obrażenia, co niepokoi zarówno żonę, jak i funkcjonariuszy. Bachleda i Mróz udają się na budowę, na której pracuje poszkodowany i tam zauważają dziwnie zachowującego się robotnika. W barze Białacha zjawia się Michał i przynosi CB radio, które montuje na zapleczu. Mikołaj stara się dodzwonić do Oli, która wciąż nie odbiera telefonu. Jaskowska informuje Górala o karze, którą musi ponieść za swoją niesubordynację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...