Policjantki i Policjanci (821)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agresywna kobieta demoluje podjazd domu jednorodzinnego. Podczas przesłuchania wyznaje, że wpadła w furię, ponieważ zdradził ją mąż, a dom, przy którym została złapana, należy do jego kochanki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Góral prosi komendanta Witackiego, by przywrócił Zielińskiego do służby. Patrol przyjmuje zgłoszenie dotyczące wandalizmu. Na miejscu okazuje się, że agresywna kobieta demoluje podjazd domu jednorodzinnego. Na widok funkcjonariuszy zaczyna uciekać, ale udaje się ją schwytać. Podczas przesłuchania kobieta wyznaje, że wpadła w furię, ponieważ zdradził ją mąż, a dom, przy którym została złapana, należy do jego kochanki. Szymon i Góral rozmawiają z właścicielką posesji, ale kobieta twierdzi, że jest szczęśliwą mężatką i nie ma żadnego romansu. Policjantom pozostaje przesłuchać męża sprawczyni zniszczeń. Później Bachleda i Zieliński zajmują się sprawą skradzionego na pogrzebie klejnotu po zmarłej babci. Trafiają w sam środek kłótni rodzinnej podczas domowej stypy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...