Policjantki i Policjanci (805)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia odwiedza Arka w szpitalu. Opowiada mu o eksperymentalnej metodzie leczenia. Pewna kobieta zgłasza, że jej córka próbowała popełnić samobójstwo. Matka twierdzi, że zmusił ją do tego chłopak.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Natalia odwiedza Arka w szpitalu. Opowiada mu o eksperymentalnej metodzie leczenia, o której czytała w sieci. Jest zdeterminowana, by zdobyć potrzebne pieniądze. Zrozpaczona kobieta zgłasza, ze jej córka próbowała popełnić samobójstwo. Matka twierdzi, że zmusił ją do tego chłopak. Chce, aby stróże prawa to sprawdzili. Inny trop w tej sprawie prowadzi do organizatorów konkursu piękności. Załoga musi przeniknąć w ich struktury, by zweryfikować swoje podejrzenia. Z pomocą przychodzi Witacki. Wkrótce Natalia staje się jedną z uczestniczek show. Tymczasem Roman próbuje wystawić mandat mężczyźnie, który nie posprzątał po swoim pupilu. Kolegę wpiera Matylda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...