Policjantki i Policjanci (618)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Zuza i Miłosz jadą do centrum handlowego, gdzie ochroniarz przyłapał chłopaka na próbie kradzieży. Sprawa wydaje się tajemnicza. Śledczy postanawiają wypuścić podejrzanego, a następnie go śledzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Zuza i Miłosz jadą do centrum handlowego, gdzie ochroniarz przyłapał chłopaka na próbie kradzieży. Sprawa wydaje się tajemnicza. Śledczy postanawiają wypuścić podejrzanego, a następnie go śledzić. Trop prowadzi do pewnego domu. Załoga zajmuje się też drugim zgłoszeniem. W parku grupka nastolatków prawdopodobnie zażywa narkotyki. Okazuje się, że prawda jest nieco inna. Po pracy w mieszkaniu Kowal zjawia się Zapała. Podejmują razem ważną decyzję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...