Policjantki i Policjanci (822)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania pomaga chorej koleżance. Podejrzewa, że jest ona podtruwana przez rodzica. Mama dziewczyny oskarża córkę Leny o kradzież i wzywa policję. Ania naprowadza załogę na ważny trop.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Ania pomaga chorej koleżance. Podejrzewa, że jest ona podtruwana przez rodzica. Mama dziewczyny oskarża córkę Leny o kradzież i wzywa policję. Wkrótce Ania naprowadza załogę na ważny trop. Tymczasem Halina zawiadamia o kolejnej aferze dotyczącej bezczeszczenia zwłok. Na miejscu funkcjonariusze dowiadują się, że chodzi o poniemiecki skarb. W toku śledztwa okazuje się, że wścibska działkowiczka zapobiegła tragedii. Witacki, który odnalazł żonę, próbuje uzyskać od niej jakieś wyjaśnienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...