Na sygnale: Jak pan uważa (295)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy przestają ufać Soni. Wszystko zmienił audyt, który niedawno został przeprowadzony w stacji. Tylko Anna próbuje zrozumieć dziewczynę. Ratowniczka wyznaje lekarce, że Głowacki ją szantażuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Ratownicy przestają ufać Soni. Wszystko zmienił audyt, który niedawno został przeprowadzony w stacji. Tylko Anna próbuje zrozumieć dziewczynę. Zrozpaczona ratowniczka wyznaje lekarce, że Głowacki ją szantażuje. Basia spotyka się z Martyną i wypytuje przyjaciółkę o Kubę. Wyraźnie jest zainteresowana Szczęsnym. Ekipa doktora Góry jedzie do mężczyzny, którego znaleziono na ulicy z urazem głowy. Na miejscu okazuje się, że ich pomocy wymaga także staruszka z pobliskiego bloku. Starsza pani, która ma kłopoty z sercem, padła właśnie ofiarą oszusta. Banach próbuje uratować trzylatka, który nagle po zabawie zaczął mieć problemy z oddychaniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...