Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Szkoła (13-ost.)

serial obyczajowy Polska 2008  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Kończą się wakacje. Zuza rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. Jej entuzjazm irytuje Janka. Do hotelu przybywa właściciel chorego owczarka. Znany rockman okazuje się szkolnym kolegą Romka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Kończą się wakacje i nieuchronnie zbliża się dzień powrotu do szkoły. Pierwszoklasistka Zuza rozpoczyna naukę i jest z tego powodu bardzo podekscytowana. Jej entuzjazm irytuje Janka. Chłopiec z objawami nerwicy próbuje wszelkich sztuczek, by nie brać udziału w szkolnej uroczystości. Kiedy rozgorączkowany leży w pokoju, do hotelu przybywa właściciel chorego owczarka. Znany rockman okazuje się dawno niewidzianym, szkolnym kolegą Romka. Wieczorne wspomnienia przy ognisku, połączone z małym koncertem, dodają Jankowi pewności siebie. Chłopiec postanawia jednak iść do szkoły. Zdrowieje też suka, która cierpiała tęskniąc za swoim panem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...