Teleman

Na sygnale: Patrz, komu ufasz (286)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy jadą do sklepu, w którym starsza klientka wpadła w furię. Góra podejrzewa, że seniorka jest pod wpływem narkotyków. Ekipa Wiktora odpowiada na wezwanie do centrum leczenia uzależnień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Nowy chce odwiedzić Radka w szpitalu. Odkrywa, że chłopak symulował próbę samobójstwa. Jest na niego wściekły. Górska coraz bardziej przywiązuje się do małego Patryczka. By zaopiekować się chłopcem, postanawia zostać u jego ojca na noc. Podczas dyżuru zespół doktora Góry musi jechać do sklepu, gdzie starsza klientka wpadła w furię. Lekarz podejrzewa, że seniorka jest pod wpływem narkotyków, które podał jej wnuk. Ekipa Wiktora odpowiada natomiast na wezwanie do centrum leczenia uzależnień. Jeden z pacjentów ma gorączkę i ból brzucha. Zszokowana Basia spotyka tu swojego męża. Adam jest jednak kompletnie odmieniony i na jej widok ucieka bez słowa. Niebawem kobieta dowiaduje się od innego podopiecznego placówki, że przebywający tu ludzie zaczynają wszystko od nowa. Zostawiają rodziny, dom i pracę, zmieniają nawet imiona. Anna zwierza się Górskiej, że Wiktor nie chce mieć już dzieci. Przyjaciółka radzi, by zaszła w ciążę wbrew woli męża.

Występują

Zobacz także

Ładuję...