Szpital | sezon 14 odc. 1008

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Student przebywający pod opieką doktora Wójtowicza, przewrócił się podczas biegania. Wychodzi na jaw, że chłopak jest nosicielem wirusa HIV. Brakuje mu odwagi, żeby powiedzieć o tym partnerce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Student przebywający pod opieką doktora Piotra Wójtowicza, przewrócił się podczas biegania. Wychodzi na jaw, że chłopak jest nosicielem wirusa HIV. Brakuje mu odwagi, żeby powiedzieć o tym partnerce. Brat radzi pacjentowi dać szansę miłości. Kiedy dziewczyna poznaje prawdę, kończy on ich związek, nie chcąc narażać wybranki. Karetka przywozi do szpitala kobietę, która wszczęła bójkę z kochanką męża. Zazdrosna oblała rywalkę zupą. Nie może pogodzić się z odejściem ukochanego. Ten jest przerażony jej zachowaniem, ponieważ od miesięcy próbuje uzyskać rozwód. Wkrótce okazuje się, że kochanka zaszła w ciążę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...