Święty (51)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gotowy do transportu diamentów Miłosz musi zmierzyć się z nieoczekiwanymi trudnościami. Białach prosi Michała o pomoc w ujęciu porywacza. Kordas decyduje się wyjść ze szpitala, by ratować córkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Gotowy do transportu diamentów Miłosz musi zmierzyć się z nieoczekiwanymi trudnościami. Na posterunku zatrzymany Timur utrudnia Żbikowskiemu przesłuchanie i używa podstępu, by nie odpowiadać na kolejne pytania funkcjonariusza. Białach prosi Michała o pomoc w ujęciu drugiego porywacza. Kordas decyduje się wyjść ze szpitala, żeby ratować swoją córkę. Gospodyni jest załamana głupotą Lucjana, przez którą wpadł on w tarapaty. Ksiądz próbuje załagodzić sytuację. Czarna jest zmartwiona brakiem apetytu kur. Pomoc oferuje jej założyciel Klubu Kawalerów, Wróbel. Mężczyzna sugeruje, że należy zbadać zwierzęta. Postanawia zrobić wrażenie na kelnerce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...