Nasz nowy dom (187)

reality show Polska 2020  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieledew to wieś nieopodal Hrubieszowa. Mieszka tam pani Aneta z trójką dzieci. Kobieta niedawno zakończyła związek z uzależnionym od alkoholu mężem. Warunki, w jakich mieszka jej rodzina są fatalne.

Oglądaj w telewizji

So 9.03 6:30
Polsat 2logo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Nieledew to niewielka wieś nieopodal Hrubieszowa. Mieszka tam pani Aneta z trójką swoich dzieci. Kobieta niedawno zakończyła związek z uzależnionym od alkoholu mężem, chcąc zapewnić lepsze życie swoim pociechom. Warunki, w jakich mieszka teraz jej rodzina, są złe. W szafie w przedpokoju stoi piec ogrzewający cały dom, który w każdej chwili może eksplodować. Podłogi zieją dziurami, a na ścianach pojawił się grzyb. Podczas gdy Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski zajmują się remontem, Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje. Prowadząca ma dla pani Anety jeszcze jedną niespodziankę - pomoże jej znaleźć upragnioną pracę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...