Ślad: Podwójny trup (51)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Na placu do złomowania aut odnaleziono ciała dwóch mężczyzn ze śladami anestetyków we włosach. Szymon Kopczyk i Dawid Gromada zginęli podczas włamania do nielegalnego klubu pokerowego.

Oglądaj w telewizji

Śr 12.06 0:50
Polsat Serialelogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Na placu do złomowania aut odnaleziono ciała dwóch mężczyzn ze śladami anestetyków we włosach. Szymon Kopczyk i Dawid Gromada zginęli podczas włamania do nielegalnego klubu pokerowego. Policja sądzi, że stali się ofiarami porachunków gangsterskich. Wkrótce potem w mieszkaniu drugiego z denatów wybucha pożar. W zgliszczach znajduje się ciało mężczyzny do złudzenia przypominającego Dawida.

Występują

Zobacz także

Ładuję...