Ślad: Przemoc domowa (79)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Grupa poszukująca zaginionej 15-latki natrafia w lesie na zwłoki młodej kobiety. Ślady po złamaniach kości wskazują, że za życia była ona ofiarą przemocy domowej. Udaje się zidentyfikować ofiarę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Grupa poszukująca zaginionej 15-latki natrafia w lesie na zakopane zwłoki młodej kobiety. Ślady po złamaniach kości wskazują, że za życia padła ona ofiarą przemocy domowej. Dzięki implantom zębowym udaje się zidentyfikować ofiarę. Jej mąż był przekonany, że żona żyje, tylko odeszła z powodu awantur i przemocy. Detektywi zaczynają się interesować pewnym ośrodkiem - azylem dla kobiet, które doświadczyły znęcania się, a prowadzonym przez stowarzyszenie "Siostrzana pomoc". Dyrekcja nie chce udzielać żadnych informacji. Wkrótce znika kolejna podopieczna tej organizacji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...