Teleman

Nasz nowy dom (165)

reality show Polska 2019  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

We wsi Cerkiew mieszka pani Iwona z córkami oraz wujem Edwardem. Kobieta pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny. Wychowali ją wujek i ciotka. Po latach kobieta została matką. Edward jest dla nich dziadkiem.

Oglądaj w telewizji

Śr 28.07 10:00
Polsat Cafelogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W niewielkiej wsi Cerkiew mieszka pani Iwona z córkami oraz wujem Edwardem. Kobieta pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny. Jako dziecko przyjęli ją pod swój dach wujek i ciotka, którzy wychowali panią Iwonę jako własne dziecko. Po latach kobieta odeszła od swojego partnera i teraz samotnie wychowuje dwie córki. Edward jest dla nich dziadkiem. Rodziny nie stać jednak na remont mieszkania, w którym nie ma łazienki, a pomieszczenia ogrzewają dwa dymiące piece. Dziewczynki muszą dzielić pokój z matką. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc rodzinie.

Zobacz także

Ładuję...