Nasz nowy dom (260)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Cecylia wychowuje jedenastoletnią prawnuczkę. Dziewczynka odziedziczyła po ojcu kawalerkę ze zniszczoną kuchnią i grożącą pożarem instalacją elektryczną. Ekipa programu staje przed wyzwaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Cecylia wychowuje jedenastoletnią prawnuczkę Emilkę. Matka dziewczynki zostawiła ją, wyprowadzając się do innego miasta, natomiast ojciec dziecka zmarł. Prababcia z Emilką zajmują mieszkanie socjalne na czwartym piętrze. Pani Cecylia jest po dwóch zawałach i pokonywanie schodów stanowi dla niej poważne zagrożenie. Jej podopieczna odziedziczyła po ojcu niewielkie mieszkanie w bloku na parterze. Kawalerka ze starą zniszczoną kuchnią i grożącą pożarem instalacją elektryczną nie jest jednak odpowiednim miejscem do życia i nauki. By lokatorki mogły się tam wprowadzić, ekipa programu staje przed wyzwaniem, jakim jest zmieszczenie dwóch pokoi, kuchni i łazienki na 27 metrach kwadratowych.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...