Nasz nowy dom (151)

reality show Polska 2019  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa programu jedzie do Ciechlina. W małym drewnianym domu mieszka tam pani Jola z mężem, rocznym synkiem i teściową. Rodzina musi radzić sobie bez bieżącej wody, kanalizacji, łazienki i toalety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Ekipa programu jedzie do Ciechlina. W małym drewnianym domu mieszka tam pani Jola, jej mąż Mieczysław oraz ich roczny synek Dawid. Kobieta od urodzenia cierpi na padaczkę, tymczasem jej mąż po wypadku zmaga się z częściowym niedowładem. W domku mieszka też mama pana Mieczysława. Rodzina musi radzić sobie bez wody, kanalizacji, łazienki i toalety. Wodę do mycia, prania, gotowania i sprzątania trzeba przynosić ze studni, znajdującej się na podwórku. Remont przeprowadzi ekipa Artura Witkowskiego, a nowy dom zaprojektuje architekt Wojciech Strzelczyk.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...