Kuchenne rewolucje: Magdalenka, Open Air (1)

program rozrywkowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler gości w podwarszawskiej Magdalence, gdzie znajduje się restauracja Open Air. Prowadząca na cztery dni przejmuje obowiązki szefa, by wprowadzić zmiany i przyciągnąć klientów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Czwarta edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Magda Gessler gości w podwarszawskiej Magdalence, gdzie przy ruchliwej trasie, skrytej w sosnowym lesie, znajduje się restauracja Open Air. Prowadząca ustala, że w lokalu problem stanowi brak przestrzeni, nieporządek i wzajemne niechęci pracowników. Na cztery dni przejmuje obowiązki szefa, by wprowadzić zmiany i sprawić, że restauracja będzie przyciągać klientów.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...