CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 68

(CSI: Miami 3: Sex and Taxes)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Od strzału w głowę ginie młody mężczyzna. Delko nurkuje w kanale portowym i znajduje ważny dowód. Denat był urzędnikiem podatkowym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Od strzału w głowę ginie młody mężczyzna, który - według zeznań właściciela jachtu - próbował ukraść łódź. Delko nurkuje w kanale portowym, gdzie znajduje ważny dowód. Okazuje się, że denat był urzędnikiem podatkowym. Wkrótce zostaje znalezione ciało kolejnego agenta skarbówki, który został zastrzelony, a wcześniej mocno poturbowany. Wychodzi na jaw, że zamordowany tuż przed swoja śmiercią uprawiał seks.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...