Teleman

Szkoła (594)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szkoły zostaje przyjęty nowy uczeń, Franek. Próbuje zaprzyjaźnić się z kolegami, którzy mu imponują. Oni uważają, że jest nudny, natrętny. Dla zabawy chcą skłócić nastolatka i innego członka grupy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Do szkoły zostaje przyjęty nowy uczeń, Franek Starzyk. Próbuje zaprzyjaźnić się z kolegami, którzy mu imponują. Oni uważają, że jest nudny, natrętny. Dla zabawy chcą skłócić nastolatka i innego członka grupy. Każą Frankowi zrobić dowcip Dominikowi. Trzecioklasistka Maja Przychodzka źle traktuje swojego partnera. Antkowi coraz trudniej znosić agresywną dziewczynę. Postanawia zakończyć ich związek. Wówczas Maja przekonuje go, że się zmieni. Niestety, szybko traci cierpliwość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...