Szkoła (577)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Sabina jest zaręczona z Michałem, ale ma wątpliwości, czy to dobry kandydat na męża. Z kolei maturzysta Bartek nie pamięta wydarzeń z ostatniej imprezy. Koledzy wmawiają mu, że spędził noc z Kasią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczennica trzeciej klasy liceum, Sabina Kopacka, jest zaręczona z Michałem Dawidziukiem, ale ma wątpliwości, czy to dobry kandydat na męża. Chłopak bowiem woli spędzać czas z kolegami niż z nią, a zamiast na kolację z przyszłymi teściami, idzie na imprezę, do tego w ogóle nie jest zazdrosny o swoją dziewczynę. Maturzysta Bartek Witecki nie pamięta wydarzeń z ostatniej imprezy. Koledzy to wykorzystują i wmawiają mu, że spędził noc z nielubianą Kasią Przybysz. Dziewczyna, której Bartek od dawna się podoba, wykorzystuje sytuację i potwierdza wersję kolegów nastolatka. Gdy Bartek poznaje prawdę, nie kryje złości na Kasię i kumpli.

Występują

Zobacz także

Ładuję...