Kuchenne rewolucje (13)

program rozrywkowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Restaurację Zielarnia w Olsztynku otworzyła Ola razem z mężem. Mężczyzna zniknął z kelnerką i utargiem z całego sezonu. Żona postanowiła dowieść, że sobie poradzi. Ciąży na niej zbyt wiele obowiązków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler zna receptę na sukces. Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Przemierzy setki tysięcy kilometrów, by ocalić przed bankructwem podupadające lokale. Odwiedzi restauracje m.in. w Pile, Bolesławcu i Sandomierzu.

W Olsztynku, w sąsiedztwie skansenu, 5 lat temu powstała restauracja Zielarnia, którą otworzyła Ola razem z mężem. Wszystko szło dobrze do momentu, kiedy mężczyzna zniknął z jedną z kelnerek i utargiem z całego sezonu letniego. Ola została z upadająca restauracją i nieopłaconym czynszem za kilka miesięcy. Właścicielka postanowiła udowodnić, że poradzi sobie sama i nie straci lokalu. Na co dzień zajmuje się tu wszystkim: gotuje, zarządza, robi zakupy. W swoim uporze nie przyjmuje do wiadomości, że ma za dużo obowiązków, a przyrządzanie potraw to nie jest jej żywioł. Drugi kucharz, Marcin, krytykuje swoją szefową na każdym kroku.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...