Szkoła (435)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Malwina nie dostała od rodziców kieszonkowego, ponieważ ma złe oceny. By zdobyć pieniądze, zaczyna okradać kolegów. Janek był członkiem bractwa rycerskiego. Koledzy jednak się z niego wyśmiewali.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealistka Malwina Ros nie dostała od rodziców kieszonkowego, ponieważ ma złe oceny. By zdobyć pieniądze, zaczyna okradać kolegów. To imponuje uczennicy z tej samej klasy, Nikoli. Nastolatka postanawia dołączyć do Malwiny. Wkrótce poznaje prawdę o jej problemach. Gimnazjalista Janek Lis był członkiem bractwa rycerskiego. Zrezygnował ze swojej pasji, ponieważ koledzy się z niego wyśmiewali. Zachowanie nastolatka nie podoba się Kasi Iwanek. Namawia starszego licealistę, by wpłynął na Janka. Tymczasem chłopak dołącza do klasowych chuliganów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...