Szkoła (417)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jurek zamierza wyjechać na studia do Warszawy. Nie chce, by dziewczyna mu towarzyszyła. Asia zakochuje się w Abibie Haddadzie, ale nastolatek jest zainteresowany inną uczennicą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Żaneta Wolińska boi się o swój związek. Jej chłopak Jurek chce wyjechać na studia do Warszawy. Postanawia wyjechać do stolicy razem z nim. Nastolatkowi nie podoba się ten pomysł. Żaneta chce wzbudzić w nim zazdrość, więc umawia się na randkę z innym chłopakiem. Jurek czuje się oszukany i kończy ich związek. Gimnazjalistka Asia Kobut zakochuje się w Abibie Haddadzie. Nie rezygnuje nawet, gdy odkrywa, że nastolatek jest zainteresowany inną dziewczyną - Julką. Zdeterminowana Asia kradnie telefon rywalki i wysyła esemesa do Abiba, proponując spotkanie. Następnie całuje chłopaka, licząc że teraz zechce z nią być.

Występują

Zobacz także

Ładuję...