Szkoła (404)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Tymon sprzedaje na targach żywności dżemy własnej produkcji. Zaślepiony wizją łatwego zarobku postanawia rzucić szkołę. Zakompleksiona gimnazjalistka Milena zażywa całe opakowanie tabletek nasennych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

18-letni Tymon Skrzypek sam robi dżemy, a następnie sprzedaje je na targach żywności. Tak udaje mu się zarobić pierwsze pieniądze. Jest przekonany, że jego firma odniesie ogromny sukces. Zaślepiony wizją własnego biznesu oraz fortuny, zaczyna lekceważyć partnerkę i postanawia rzucić szkołę. Ola zrywa z Tymonem, jednak wciąż się o niego martwi. Gimnazjalistka Milena Kaczmarczyk ma poważny problem. Jej matka nieustannie ją krytykuje, przez co dziewczyna popadła w ogromne kompleksy. Nie wierzy też w siebie. Nastolatka wykrada matce tabletki nasenne, a następnie zażywa całe opakowanie. Traci przytomność w trakcie lekcji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...