Kuchenne rewolucje: Sztum, Restauracja Podzamcze (7/14)

program rozrywkowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbyszek otworzył restaurację Podzamcze w Sztumie niedaleko Malborka. Zainwestował w lokal oszczędności. Szybko przekonał się, że biznes przynosi straty. Przez problemy z lokalem odeszła od niego żona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

Zbyszek otworzył restaurację Podzamcze, która od dawna była jego marzeniem, w niewielkim Sztumie, położonym niedaleko Malborka. Zainwestował w nią wszystkie swoje oszczędności. Okazało się, że restauracja od samego początku przynosiła tylko straty. Problemy w biznesie niekorzystnie wpłynęły na jego małżeństwo, które zakończyło się rozwodem. Zbyszek został sam z upadającą restauracją i córkami, nad którymi prawo do opieki przyznał mu sąd. Jakby nieszczęść było mało, pracownicy restauracji okazali się nieuczciwi i nie mieli skrupułów, by regularnie okradać pracodawcę. Chociaż teraz na Podzamczu pracuje już zaufana ekipa, Zbyszkowi trudno znowu komuś zaufać. Mężczyzna pokłada nadzieję już tylko w Magdzie Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...