Szkoła (382)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjaliści Monika i Tomek zostają parą. Gdy pewnego dnia chłopak idzie na turniej z kolegami, zazdrosna dziewczyna wpada w szał. 16-letniemu Jurkowi imponuje szkolny chuligan Wiktor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjaliści, Monika Barańska i Tomek Żurowski, zostają parą. Uczennica nie chce ujawniać przed nowym partnerem, jak bardzo jej na nim zależy. Pewnego dnia Tomek wybiera zamiast randki wyczekiwany turniej, na których idzie z kolegami. Monika wpada w szał i postanawia skłócić chłopaka z przyjaciółmi. 16-letniemu Jurkowi Litwinowi imponuje szkolny chuligan Wiktor Matusik. Gimnazjalista zamierza naśladować swojego idola, dlatego umawia się z nim na trening. Zaczyna też zażywać sterydy, którymi handluje Wiktor. Niespodziewanie chuligan mdleje w szkole.

Występują

Zobacz także

Ładuję...