Gliniarze: Modliszka (11)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Samotna kobieta zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Ktoś wstrzyknął jej truciznę. W kręgu podejrzanych znajduje się były mąż ofiary oraz jej nastoletni kochanek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Samotna kobieta zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Ktoś wstrzyknął jej truciznę. W kręgu podejrzanych znajduje się były mąż ofiary oraz jej nastoletni kochanek. Detektywi prowadzą również śledztwo w sprawie kradzieży sondy kosmicznej na jednej z warszawskich uczelni. Trwa międzynarodowy konkurs i zdarzenie jest ciosem dla zespołu badawczego. Stawką jest uratowanie prestiżu polskiej nauki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...