Gliniarze: Skala bólu (776)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostają zaatakowane dwie studentki. Detektywi ustalają, że napadów tego typu było więcej. Wszystkie tropy prowadzą do wykładowcy akademickiego, który był podejrzany o molestowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Zostają zaatakowane dwie studentki. Detektywi ustalają, że napadów tego typu było więcej. Wszystkie tropy prowadzą do wykładowcy akademickiego, który był podejrzany o molestowanie. Sprawa komplikuje się, gdy nauczyciel próbuje popełnić samobójstwo. Z więzienia po dwudziestu pięciu latach wychodzi gangster o pseudonimie Rakieta. Mężczyzna chce dopaść policjanta, który wsadził go za kraty. Rusza tropem Zarębskiego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...