Szkoła (372)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika sprzedaje T-shirty ze zdjęciem nauczyciela. Eliza z zemsty posypuje koszulki proszkiem powodującym reakcję alergiczną. Olek uzależnia się od wirtualnej gry. Dziewczyna zabiera mu telefon.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Monika Zarzycka postanawia sprzedawać w szkole T-shirty ze zdjęciem nauczyciela WF-u. Eliza Ziębińska jest wściekła, że jej przyjaciółka handluje koszulkami na wzór tej, którą dostała od niej na prezent urodzinowy. Żeby się zemścić, posypuje je proszkiem powodującym silną reakcję alergiczną. Wśród uczniów panuje moda na łapanie telefonami wirtualnych stworków. Olek Szumski rywalizuje w tej grze z kolegą z klasy Pawłem Smolińskim. Uzależniony chłopak dla gry ucieka z lekcji matematyki. Jego dziewczyna ma tego dość i zabiera mu telefon. Wkrótce dochodzi do tragedii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...