Szkoła (436)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Leon uważa, że partnerka i koledzy go ignorują. Chcąc sprawdzić, co tak naprawdę o nim myślą, rozpowszechnia informację o swojej śmierci. Eliza nie chce się umówić z Pawłem, który ma opinię chuligana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalista Leon Grosicki uważa, że partnerka i koledzy go ignorują. Chcąc sprawdzić, co tak naprawdę o nim myślą, rozpowszechnia informację o swojej śmierci. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Oszukani koledzy i dziewczyna są wściekli. Nie potrafią wybaczyć Leonowi. Uczeń trzeciej klasy gimnazjum, Paweł Smoliński, zakochuje się w swojej koleżance. Eliza nie chce się z nim umówić, ponieważ nastolatek ma w szkole opinię chuligana. Gimnazjalista chce jej udowodnić, że potrafi być wrażliwy, i bierze udział w konkursie poetyckim. Pisze wiersz, a następnie dedykuje go Elizie. Niestety, ona jest przekonana, że to żart.

Występują

Zobacz także

Ładuję...