Szkoła (362)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Bożena jest w piątym miesiącu ciąży. Ukrywa swój stan, ponieważ nie wie, czy to dziecko jej chłopaka Doriana, czy Szymona, z którym poszła do łóżka na imprezie. Wkrótce prawda o ciąży wychodzi na jaw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Maturzystka Bożena Kulig jest w piątym miesiącu ciąży. Ukrywa swój stan, ponieważ nie wie, czy to dziecko jej chłopaka Doriana, czy Szymona, z którym poszła do łóżka na imprezie. Wkrótce nastolatka mdleje w szkole, a prawda o ciąży wychodzi na jaw. Szymon postanawia związać się z dziewczyną i wspólnie wychowywać dziecko. Do jednej z klas liceum dołącza atrakcyjna uczennica, która woli flirt od poważnego związku. Podobnie myśli szkolny podrywacz, Arek Daniluk. Nastolatek jest zauroczony nową koleżanką. Sądzi, że oczekuje ona wierności. Podejmuje decyzję, by całkowicie zmienić swoje życie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...