Kuchenne rewolucje: Wałbrzych, Piekielna Kuchnia (1/15)

program rozrywkowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Justyna otworzyła restaurację, by pracować na własny rachunek. Tak została właścicielką Piekielnej Kuchni. Kobieta sama wymyśliła nazwę i logo, przygotowała wystrój i ułożyła menu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Justyna postanowiła otworzyć własną restaurację, ponieważ chciała być niezależna i pragnęła pracować na własny rachunek. Tak została właścicielką lokalu Piekielna Kuchnia. Kobieta sama wymyśliła nazwę i logo, przygotowała czarno-pomarańczowy wystrój, ułożyła też menu. Znajdują się w nim kebab, pizza oraz polska kuchnia. Justyna nie widzi żadnych problemów w funkcjonowaniu restauracji, innego zdania są jednak pracownicy. Uważają, że ich szefowa jest uparta i despotyczna, nie potrafi zorganizować pracy, wprowadza zamieszanie i niepokój, a ponadto nigdy nie słucha ich opinii. Sytuację w Piekielnej Kuchni spróbuje uratować Magda Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...