Teleman

Nasz nowy dom (1)

reality show Polska 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta i Krzysztof są rodzicami małej Martynki i rodziną zastępczą dla czworga dzieci z sąsiedztwa. Mieszkają oni razem z Jolą, siostrą Anety, w małym domku, który wymaga generalnego remontu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. W ciągu pięciu dni specjaliści od remontów zrobią wszystko, aby nieprzyjazne lokale tych rodzin zamienić w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Ekipa programu jedzie do Rudnika, w którym mieszkają państwo Jaroniowie, małżeństwo z 7-letnim stażem. Aneta i Krzysztof są rodzicami małej Martynki i rodziną zastępczą dla czworga dzieci z sąsiedztwa. Cała rodzina, razem z Jolą, siostrą Anety, mieszka w parterowym, drewnianym, trzypokojowym domku, który wymaga generalnego remontu. Rodzinie udało się uzbierać pieniądze na remont łazienki, ale odnowienie całego budynku przekracza ich możliwości finansowe. Twórcy programu zamierzają spełnić największe marzenie tej rodziny.

Zobacz także

Ładuję...