Nasz nowy dom (321)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta Romanowska odwiedza Kamilę, samodzielną mamę Oliwiera, którego tata zmarł w tragicznych okolicznościach. Poznaje jej trudną sytuację życiową, mieszkaniową oraz materialną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Elżbieta Romanowska odwiedza panią Kamilę, samodzielną mamę Oliwiera, którego tata zmarł w tragicznych okolicznościach. Poznaje jej trudną sytuację życiową, mieszkaniową i materialną. Docenia codzienny trud gospodyni, która stara się zapewnić synowi opiekę, utrzymanie, wsparcie i bezpieczny dom. Wraz z ekipą programu wyremontuje mały budynek, który kupiła dla siebie i dziecka, lecz zmodernizowanie go przerosło jej możliwości. W tym odcinku prowadząca i jej zespół nie tylko pomogą potrzebującej rodzinie, ale także zorganizują charytatywny zlot starych aut i motocykli, by wesprzeć pewną instytucję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...