Rodzinka.pl: Koniec świata (35)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper ma przygotować wypracowanie poświęcone jakiejś niezwykłej osobie. Postanawia, że bohaterem pracy będzie wujek Marek. Nie wie, że wujek specjalnie ubarwił swoją biografię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kacper ma przygotować wypracowanie poświęcone niezwykłej osobie. Wypytuje rodziców o młodzieńcze plany, marzenia i pracę. Gdy ich wypowiedzi go nie zadowalają, postanawia, że bohaterem pracy domowej będzie wujek Marek. Nie wie, że mężczyzna specjalnie ubarwił swoją biografię. Kuba zapomina zrobić zadania na matematykę. Okłamuje nauczyciela, że nie ma pracy domowej, gdyż jego mama trafiła do szpitala. Oszustwo szybko wychodzi na jaw. Boscy wybierają się na romantyczną kolację we dwoje. Gdy wracają, synowie już od dawna leżą w łóżkach. Ludwik łamie klucz w zamku i razem z Natalią zaczyna dobijać się do domu. Chłopcy nie otwierają nieznajomym i dzwonią po policję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...