Rodzinka.pl: Tradycyjnie nowoczesne święta (145)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych i dzielą się swoimi pomysłami. Zbliżają się święta. Ludwik sam ubiera choinkę, ale ma wątpliwości, czy efekt końcowy wszystkich zadowoli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych i dzielą się swoimi pomysłami. Zbliżają się święta. Ludwik sam ubiera bożonarodzeniowe drzewko, ale ma wątpliwości, czy efekt końcowy wszystkich zadowoli. Razem z Natalią proponują Tomkowi, by zaprosił swoją dziewczynę na święta. Będą wtedy mieli okazję, by lepiej ją poznać. Ostatecznie jednak małżonkowie spędzają świąteczny wieczór sami w domu. Wspominają pamiętne Boże Narodzenie, kiedy to Ludwik poprosił ukochaną o rękę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...