Szpital | sezon 2 odc. 206

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

25-letnią Andżelikę do szpitala przyprowadza koleżanka. Pacjentką zajmuje się Wajman. Kobieta skarży się na bóle brzucha. Na oddział trafia też Sławek, który miał wypadek w pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

25-letnią Andżelikę do szpitala przyprowadza koleżanka. Pacjentką zajmuje się doktor Eryk Wajman. Kobieta skarży się na silne bóle brzucha. Na oddział ratunkowy trafia też Sławek, który miał wypadek w pracy. Kiedy mężczyzna szlifował metal, duży odłamek zranił go w twarz. Do szpitala przywozi go żona szefa, która próbuje uwieść młodego pracownika męża. Pacjentem zajmuje się doktor Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...