Prawo Agaty | sezon 1 odc. 14/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata namawia Dorotę, by razem poprowadziły sprawę przeciw ProSpectrum, w którym wcześniej pracowała. Pozew dotyczy dziecka zakażonego żółtaczką w szpitalu ubezpieczanym przez tę firmę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Agata namawia Dorotę, by razem poprowadziły sprawę przeciwko ProSpectrum, w którym była wcześniej zatrudniona. Pozew dotyczy dziecka, które zostało zakażone żółtaczką w szpitalu ubezpieczanym przez tę firmę. Dębski proponuje, by znaleźć więcej poszkodowanych. W międzyczasie Agata spotyka się z Maćkiem. Mężczyzna widząc, jak bardzo jest zapracowana, proponuje wspólny wyjazd. Dorota nie czuje się najlepiej. Przyjaciółka sugeruje, by poszła do lekarza. Bartek denerwuje się przed egzaminem na aplikację. Wojtek zaprasza wszystkich na uroczyste otwarcie pubu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...