Prawo Agaty | sezon 1 odc. 13/15

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Izabela prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca, oskarżonego o potrącenie kobiety i nieudzielenie jej pomocy... Dorota zamawia sukienkę na doroczny bal adwokatów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Prawniczka Izabela Grabowska (Ewa Dałkowska) przestała wykonywać swój zawód kilka lat temu, gdy popełniła tragiczny w skutkach błąd. Teraz kobieta prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca Dawida Kowala (Dawid Ogrodnik). Chłopak został oskarżony o potrącenie kobiety i pozostawienie jej nieprzytomnej na miejscu wypadku. Prawnicy przygotowują się do nadchodzącego dorocznego balu adwokatów. Dorota zamawia sukienkę. Tymczasem Dębski stara się uniknąć towarzyszenia Okońskiej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...