Szpital | sezon 2 odc. 182

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Czterdziestolatka nagle poczuła silne kłucie w klatce piersiowej. Pacjentkę przyjmuje Morawski. Kobieta ma dwóch kochanków. Robi wszystko, by nie dopuścić do spotkania mężczyzn w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Śr 5.06 9:00
Discovery Lifelogo
Czw 6.06 8:00
Discovery Lifelogo
Pt 7.06 14:45
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Czterdziestolatka nagle poczuła silne kłucie w klatce piersiowej i straciła przytomność. Pacjentkę przyjmuje Michał Morawski. Kobieta ma dwóch kochanków - Grzegorza i jego syna Kamila. Robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania mężczyzn w szpitalu, ale wkrótce jej kłamstwa wychodzą na jaw. Piotr Wójtowicz bada 25-letniego Tomasza, który zgłosił się do szpitala z powodu bardzo silnego bólu brzucha. Okazuje się, że ma przepuklinę mosznową i musi być natychmiast operowany.

Występują

Zobacz także

Ładuję...