Przyjaciele 9: The One with the Fertility Test (21)

(Friends: The One with the Fertility Test)

serial komediowy USA 2002-2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica i Chandler postanawiają poddać się testom na płodność. Joey spotyka się z Charlie, atrakcyjną koleżanką Rossa, profesor paleontologii. Oferuje jej zwiedzanie Nowego Jorku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i Chandler od ponad roku bezskutecznie starają się o dziecko. Postanawiają udać się do specjalnej kliniki i poddać testom na płodność. Na miejscu spotykają Janice, była dziewczynę Chandlera. Joey umawia się z Charlie, atrakcyjną koleżanką Rossa, profesor paleontologii. Oferuje, że oprowadzi ją po Nowym Jorku. Kobieta chciałaby obejrzeć muzea i galerie, ale jej towarzysz nie zna tych miejsc. Prosi o pomoc Rossa. Ten uczy go, co powinien mówić podczas zwiedzania. Rachel postanawia wykorzystać kupon na bezpłatny masaż w dużym sieciowym salonie odnowy biologicznej. Kiedy Phoebe dowiaduje się o tym, zabrania przyjaciółce korzystania z podobnych usług, przez które tacy jak ona masażyści tracą pracę. Rachel ignoruje jej zakaz. W luksusowym centrum zostaje przydzielona do jedynej wolnej masażystki, którą okazuje się... Phoebe.

Występują

Twórcy

Ładuję...